O nás

Vítejte na našich stránkách. Jsme rodinná firma s 25 letou praxí. Vaše přání jsou naší radostí.

Jsme si jisti, že dovolená není jen o správně zvolené destinaci, dobrém počasí či výhodné cenové nabídce. Stojíme si za tím, že vaše dokonalá dovolená nemá být vybrána dle základních parametrů automatizovaného vyhledávání.

 

Máme dlouholeté zkušenosti, probádali jsme desítky destinací, osobně poznali stovky ubytovacích kapacit. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou, jejich zpětná vazba je pro nás důležitá pro naší práci. Zakládáme si na osobním kontaktu a individuálním přístupu každé poptávky. Díky tomu vám vyhledáme to nejlepší pro vaše dny odpočinku, pro vaše neopakovatelné zážitky. Posloucháme vaše přání a představy.

Celoročně

ZÁJEZDY

Výhodně

LAST MINUTE

Individuálně

ZÁŽITKY

4 velké důvody pro vaši vysněnou dovolenou

25

LET ZKUŠENOSTÍ S CESTOVÁNÍM

130

SPOLEHLIVÝCH PARTNERŮ

1000

DOVOLENÝCH NA MÍRU

365

DNÍ V ROCE JSME VÁM K DISPOZICI

Ať už plánujete dovolenou k moři, na hory, za poznáním či sportem, z našich partnerských cestovních kanceláři vám doporučíme tu, která s ohledem na typ vaší dovolené vyniká nad ostatními.

CRUISES

Cestování s dětmi má svá specifika. My víme, kde dělají vše pro to, aby byly šťastné. Doporučíme vám takové místo, aby dovolená byla maximálním odpočinkem a zážitkem pro celou vaši rodinu.

RESORTS

Pohodová dovolená u moře v resortech s kvalitními službami a dobrým jídlem je snem většiny z nás. Pošleme vás pouze na místa, kde víme, že se vám tento sen splní.

BEST TOURS

Potápění, golf, cykloturistika, cesta za poznáním či kulturou nebo jen nekonečná písečná pláž a knížka v ruce. Vašim představám a přáním se meze nekladou. Od toho jsme tu my, abychom vám je pomohli naplnit.

MAP GUIDES